Заарештовано директора дитбудинку, підозрюваний в сексуальному насильстві над дітьми

Заарештовано директора дитбудинку, підозрюваний в сексуальному насильстві над дітьми
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

В Ізмаїлі під Одесою взяли під варту директора спеціалізованого будинку дитини, підозрюваного в сексуальному насильстві і розбещення неповнолітніх вихованців . Разом з тим у нього є можливість вийти на свободу під заставу, розмір якої встановлено в 168 тисяч гривень, повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

Крім того, Ізмаїльський міськрайонний суд задовольнив клопотання прокурорів про усунення підозрюваного від займаної посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється групою слідчих Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області та Ізмаїльського відділу поліції.

Нагадаємо, з заявою в поліцію про те, що директор будинку дитини здійснює розпусні дії відносно трьох дівчаток 5-7 років, звернулася одна зі співробітниць будинку дитини . Дітей оглянули медики і, за попередніми висновками, не знайшли слідів сексуального насильства, самі ж малюки не розповідають, робив з ними дядько щось чи ні. У присутності психолога діти говорили, що ходили в кабінет до директора, де дивилися мультики і грали.

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *