Білий Металевий Бик. Чого чекати від символу 2021 року за версією китайського календаря

Білий Металевий Бик. Чого чекати від символу 2021 року за версією китайського календаря
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Символ 2021 року, згідно з китайським календарем, володіє твердим характером і спокоєм, і може посприяти укладанню крупних угод і допомогти в побудові сімейних відносин.

За китайським календарем 2021-й — рік Білого Металевого Бика. Такий символ випадає раз в 60 років.

Згідно зі східним календарем, Бик відноситься до стихії Землі, і поєднання з металом дає життєстійкість, вміння протистояти ударам. Бик символізує впевненість в завтрашньому дні, своїх діях, праця і достаток.

Людям, які доклали чималих зусиль в своїй справі, він подарує успішне досягнення намічених цілей. В 2021 році складуться сприятливі умови для розвитку бізнесу і його нових напрямків. Рік Бика — відмінний час для ділових знайомств і налагодження зв'язків.


Фото: depositphotos.com

Фото: depositphotos.com


Цей знак вважається сімейним. Рік Білого Металевого Бика — хороший час для покупки нерухомості, новосілля і ремонту. Цей знак здатний надати організованість процесу, а, завдяки зосередженості, не дасть упустити найвигідніші варіанти при великих покупках і замовленні послуг.

Це прекрасний рік для народження і зачаття дітей, якщо ви мрієте, щоб ваша дитина володів лідерськими якостями. Також він сприятливий і для укладення шлюбів. У сім'ях, які утворилися в рік бика, буде панувати добробут і достаток.

Це товариська символ. Тому, якщо ви в минулі роки менше часу проводили з друзями, саме в 2021 році варто надолужити згаяне. Також варто чекати нових знайомств.


Фото: depositphotos.com

Фото: depositphotos.com


Бик любить все дуже докладне, тому якщо ви планували повністю змінити життя — можливо, саме в 2021 році це вдасться зробити. Якщо ж ви задоволені тим, як складається ваше життя, рік Білого Металевого Бика стане часом, коли можна проаналізувати, чого б ще вам хотілося, яких висот ви могли б досягти.

Бик має міцним здоров'ям. І в цей рік варто особливу увагу звернути на зміцнення організму. Якщо ви не займалися спортом, саме час почати.

Китайський календар відліку Нового року не збігається з григоріанським. Рік Бика настане не 31 грудня, а 12 лютого.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *