Британська мутація — не кінець: У Нігерії виявлений ще один штам коронавируса

Британська мутація — не кінець: У Нігерії виявлений ще один штам коронавируса
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Британская мутация – не конец: В Нигерии обнаружен еще один штамм коронавируса
Сьогодні стало відомо про те, що на території Нігерії був виявлений ще один, новий штам коронавирусной інфекції. Причому він відрізняється від тих, які були зафіксовані в Південноафриканській республіці і Великобританії, про що пише Replyua.net з посиланням на Reuters.

Так, глава Африканського центру по контролю за захворюваннями Джон Нкенгасонг зазначив, що потрібно ще проводити додаткові дослідження. Він заявив: «Це не така мутація, як у Великобританії і Південній Африці». Згідно з його даними, особливу тривогу викликає те, що на минулому тижні Нігерія повідомила про зростання випадків захворювання коронавірусів на 52 відсотки, Південна Африка — на сорок відсотків. В цей же час він додав, що поки що немає ніяких доказів впливу нового штаму на збільшення числа хворих в Нігерії.

Відомо, що на території Нігерії були зафіксовані понад вісімдесят тисяч випадків зараження коронавірусів. Незважаючи на те, що в цій країні проживає більше людей, ніж в будь-якій іншій країні Африки, показник заражень виявився порівняно нижче. Читайте також: мутував коронавірус дістався до Німеччини . Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *