Вакцина від коронавируса долетить до України надшвидким способом

Вакцина від коронавируса долетить до України надшвидким способом
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Препарат від коронавирусной інфекції збираються доставити на територію України за допомогою транспортного літака "Мрія". Про це заявив глава парламентського комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький.

За його словами, таким чином можна значно прискорити процес як поставки, так і, безпосередньо, вакцинації громадян України. Уряд займається процесом підготовки пропозиції для компаній-виробників Pfizer, BioNTech і AstraZeneca.

Літак можна обладнати спеціальним обладнанням для підтримки температури -70, і за це прискорити отримання вакцини, якщо ми будемо доставляти цю вакцину на інші замовлення, які надходять компаніям-виробникам. Ми будемо просити, щоб отримати позачергово.

Нагадаємо, на території України влаштують вакцинацію від COVID-19, крім безкоштовного режиму, ще й в платному. Компанії-постачальники просять організувати ринок продажу препарату в країні.

Крім того, українців почнуть вакцинувати від COVID-19 в січні. За 2021-2022 рік планується вакцинувати 50% населення, а першими щеплення отримають медики, що працюють з пацієнтами, хворими коронавірусів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і дізнавайтеся першими про головні події в Україні та світі.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *