Вакцинованого від COVID-19 Санта-Клауса надумали відправити у відкритий космос

Вакцинованого від COVID-19 Санта-Клауса надумали відправити у відкритий космос
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Вакцинированного от COVID-19 Санта-Клауса надумали отправить в открытый космос
Раніше щеплений від коронавируса головним інфекціоністом США Санта-Клаус офіційно отримав дозвіл здійснювати комерційні польоти на Міжнародну космічну станцію. Як передає Replyua.net, про це сказано в повідомленні на офіційному сайті Федерального управління цивільної авіації США (FAA).

«Ми раді допомогти Санте безпечно переміщатися по Національну систему повітряного простору, щоб принести його унікальний і універсальний бренд доброї волі і радості дітям і дорослим будь-якого віку, навіть тим, хто знаходиться на орбіті Землі. Давайте подивимося правді в очі, 2020 рік виявився важким, і нам би не завадила особлива святкова радість, а її може принести тільки Санта », — сказав адміністратор FAA Стів Діксон.

Відомо, що з 23 грудня Санта-Клаус офіційно має право переміщатися в повітряному просторі американських штатів, а також доставляти вантажі на космічну станцію. З цією метою він може використовувати корабель «StarSleigh-1» ( «ЗвездниеСані-1») з ракетою «Рудольф». Разом з тим, в управлінні підкреслили, що Санта дав згоду літати в масці, явно бажаючи показати хороший приклад всім, хто подорожує по повітрю в святковий сезон. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *