Ванга давала пророкування про 22 грудня 2020: що потрібно знати

Ванга давала пророкування про 22 грудня 2020: що потрібно знати
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

 

Ванга давала пророкування про 22 грудня 2020: що потрібно знати про "судний день п'яти двійок"

 

День п’яти двійок, який цього року випадає на 22 грудня 2020 року, вважають досить небезпечним.

 

Астрологи і провидці стверджують, що цей день може стати фатальним і судним для багатьох людей. Ванга теж давала передбачення, які збуваються саме зараз. Зокрема, вона говорила про якусь чуму, яка обрушиться на світ в рік «п’яти двійок».
Так, кум Ванги Сергій Косторний був дуже близький до провидиці і розповідає, що у неї існувала сувора заборона на те, щоб розголошувати пророцтва раніше певної дати.
Ще в 1995 році Ванга говорила про біду для всього людства, яка прийде від «жовтих людей». Недуга захопить понад 100 мільйонів, а люди будуть гинути.
Косторний розповідає, що Ванга завжди говорила символами, загадками, які вже сучасники намагаються інтерпретувати і прив’язувати до певних дат.
У день п’яти двійок, 22 грудня 2020 року За словами Ванги змінить хід історії. Астрологи повідомляють, що в цю дату відбудеться з’єднання Сатурна і Юпітера, планети підійдуть максимально близько один до одного і здадуться дзеркальною планетою.

 

«На сонечку погріємося. Це вже ясно всім. І вона це говорила, і чорна тінь впаде від сонця. Це такий збіг обставин на небі, що сонце дасть 21 і 22 грудня. Зверніть увагу, скептики. Буде страшний спалах на сонці. Небачена», – повідомив Косторной.

 

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *