Волонтер: Азаров більше не під санкціями ЄС — скоро чекайте в Україні

Волонтер: Азаров більше не під санкціями ЄС — скоро чекайте в Україні
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Волонтер: Азаров больше не под санкциями ЕС – скоро ждите в Украине
Суд ЄС визнав незаконними санкції Ради Європи проти Азарова, отже, прем'єр часів Януковича не під санкціями тепер. Немає ніякого сенсу Євросоюзу тиснути на Азарова, якщо його подільники типу Портнова вже відновили вплив, а колишні соратники по системі типу Богдана з Татарова знову шановні посади в українській владі здобули. Як інформує Replyua.net, про це на своїй сторінці в Facebook пише блогер, волонтер Валерій Прозапас.

Він зазначає, то, що Азаров колись Україні на рахунку 108 тисяч грн залишив і чи в Митний союз її не затягнути — так зараз українці і не кращі речі над собою дозволяють провертати, тому що то пограбування, яке влаштували «нові обличчя» , навіть мафіозної «сім'ї» не снилося, а золотими батонами тепер жодного антикорупціонера з мільйонними преміями не здивуєш.

Волонтер зазначає, що стосується Майдану, який поклав кінець влади таких персон, як Азаров, то тепер за нього судять самих майданівців, а «беркутівців» на службі відновлюють. Так що Азаров ще й повернеться, не варто дивуватися, а може і з Януковичем, тому що їх тут багато зачекалися. Читайте також — в штабі Порошенка можуть відкрити Шампанське . Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *