«Вдруге ця зараза не приляже»: Лукашенко не буде вакцинуватися від коронавируса

«Вдруге ця зараза не приляже»: Лукашенко не буде вакцинуватися від коронавируса
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

«Во второй раз эта зараза не прилепится»: Лукашенко не будет вакцинироваться от коронавируса
Президент Білоруської Республіки Олександр Лукашенко зробив заяву про те, що він не має наміру робити вакцинацію від інфекції коронавируса. Згідно з його словами, він відноситься до скептикам. Як інформує Replyua.net, про це невизнаний президент Білорусі заявив в ефірі каналу ОНТ.

Трохи раніше перед цим він зазначив, що переніс коронавірус безсимптомно, і сподівається тепер, що «ця зараза не пристане вдруге». Цитата з заяви Лукашенка: «Я належу до тих скептикам. Ось як людина — я вже міністру охорони здоров'я сказав, він схвалив це, він же у нас старший — що я вакцинуватися, щепитися не буду ». Президент Білорусі додав, що головним принципом вакцинації в Білорусі буде добровільність. Згідно з наявними планами, буде використовуватися п'ять, а може і шість вакцин від різних виробників.

Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, що з моменту початку вакцинації від інфекції коронавируса на території Сполученого Королівства вакцину вже отримали понад шістсот тисяч чоловік. Велика частина з яких — з Англії. Про це повідомляє уряд Великобританії. В Ізраїлі встигли пройти процедуру вакцинації вже 210 тисяч осіб. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *