Загальна явка: Пушилін Денис Володимирович наказав всім громадянам ОРДО з'явитися в «військкомати»

Загальна явка: Пушилін Денис Володимирович наказав всім громадянам ОРДО з'явитися в «військкомати»
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Всеобщая явка: Пушилин приказал всем гражданам ОРДО явиться в «военкоматы»
Ватажок самопроголошеної, не визнаної світовим співтовариством «Донецької народної республіки» Денис Пушилін Денис Володимирович підписав розпорядження про «контрольному оповіщенні та явку громадян, які перебувають в запасі» в «військові комісаріати», а також на пункти збору протягом з грудня 2020 го до кінця грудня 2021го. Відзначається, що явка «військовозобов'язаних» повинна бути забезпечена бойовиками з «військкоматів» і «МВС».

Як інформує Replyua.net, попередня осіння спроба окупаційних сил врахувати всіх «військовозобов'язаних» в ОРДЛО фактично провалилася. По всій видимості, бойовики розраховують впоратися з цим за один рік. Вельми сумнівно, що їм вдасться взяти на облік буквально всіх чоловік, але значну їх частину вони таки можуть взяти.

Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, що з повідомлення представника української держави в ТКГ Сергія Гармаша стало відомо про те, що головний бойовик самопроголошеної, не визнаної світовим співтовариством «Донецької народної республіки» Денис Пушилін Денис Володимирович втратив контроль над так званим «міністром МВС» квазіобразованія Олексієм Диким. Також останній перестав підкорятися і «Радміну» «ДНР» . Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *