У Бельгії візит Санти в будинок для людей похилого віку викликав багато смертей — виною всьому був COVID-19: фото

У Бельгії візит Санти в будинок для людей похилого віку викликав багато смертей — виною всьому був COVID-19: фото
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

У Бельгії в переддень Різдва до літніх постояльців будинку престарілих прийшов аніматор, переодягнений в Санта-Клауса, проте він заразив людей коронавірусів і став причиною смерті 18 осіб.

Про це повідомляє The Mirror.

Трагедія сталася в будинку для літніх людей Хемельрайк в Моле. Персонал закладу вирішив підбадьорити і повеселити людей похилого віку, тому запросив аніматорів в костюмах Санти і його помічника.

Однак після такого візиту серед пенсіонерів почався спалах коронавируса. 18 з них померли від хвороби.

Зараз намагаються встановити джерело інфекції. Відзначають, що аніматори перед приходом в будинок для людей похилого віку не скаржилися на симптоми COVID-19 і відчували себе добре. Під час візиту вони були в масці і трималися від старих на відстані. Мешканці будинку престарілих теж були в захисних масках.

Однак на фото з заходу видно, що мешканці будинку і аніматори разом фотографувалися і не дотримувалися соціальної дистанції.

Бельгія, як і вся інша Європа, постраждала від другої хвилі пандемії, коли настала зима і її система охорони здоров'я була майже перевантажена.

Як повідомляв "Апостроф", Covid-19 особливо небезпечний для людей похилого віку , але в будь-якому віці є місце для боротьби і надії. Так, 104-річна пацієнтка іспанської лікарні Грегоріо Мараньона перемогла пневмонію і під оплески лікарів відправилася додому.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *