У водах Данії в січні почнуть роботи з будівництва "Північного потоку-2"

У водах Данії в січні почнуть роботи з будівництва "Північного потоку-2"
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

У січні наступного року в територіальних водах Данії почнуться роботи з укладання труб для російського газопроводу "Північний потік-2".

Цю інформацію підтвердила Датська адміністрація по судноплавству, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters .

Регулятор повідомив, що судно "Fortuna" виконає роботи з укладання труб і йому допоможуть будівельні судна "Baltic Explorer" і "Murman" разом з іншими допоміжними суднами.

В даний час "Fortuna" прокладає труби на мілководді німецької зони трубопроводу після відновлення робіт в цьому місяці.

Консорціум, очолюваний російським газовим гігантом "Газпромом", ще не проклав понад 100 км трубопроводу, хоча більш 90% проекту завершені.

Швейцарсько-голландська компанія Allseas припинила прокладку труб в грудні 2019 роки після загрози санкцій з боку Вашингтона, залишивши Росію використовувати власні ресурси для будівництва газопроводу.

Західними партнерами "Газпрому" в проекті, який, за оцінками, коштуватиме 9,5 млрд євро, є німецькі "Uniper" і Wintershall Dea BASF, англо-голландська нафтова компанія Shell, австрійська OMV і французька енергетична компанія "Engie".

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *