В Ізраїлі в третій раз ввели карантин

В Ізраїлі в третій раз ввели карантин
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Уже третій з березня 2020 року тотальний карантин почався в Ізраїлі . Про це повідомляє ТАСС .

Ізраїльтянам до 9 січня заборонено віддалятися від будинку більш ніж на один кілометр і ходити в гості один до одного, закриваються всі торгові точки, крім продають товари першої необхідності, ресторанам дозволено працювати тільки на винос. Список обмежень опублікувала прес-служба міністерства охорони здоров'я.

Відходити від будинку можна тільки для отримання медичної чи соціальної допомоги, участі в демонстраціях або судовому розгляді, пішої прогулянки для занять спортом, відвідування роботи або навчання, похорону, церемонії обрізання або весілля. Штраф за порушення -500 шекелів ($ 155).

Припиняють на два тижні роботу всі торгові точки і громадські місця, за винятком магазинів, які торгують товарами першої необхідності, продуктами харчування та засобами гігієни.

Читайте також В Євросоюзі почалася вакцинація від коронавируса

Закриваються пансіонати, зоопарки, національні та природні парки, пам'ятні місця і меморіали, салони краси і перукарні, кабінети альтернативної та додаткової медицини, кінотеатри, включаючи із заїздом на автомобілях, торгові центри, ринки і музеї.

Заборонені також "активність на відкритих майданчиках", "екскурсії, походи і поїздки", а з 28 грудня буде припинено дію "режиму зелених островів" в Ейн-Бокек на березі Мертвого моря і в Ейлаті на березі Червоного моря.

Дитячі садки продовжать роботу, в школах з 1-го по 4-й і з 11-го по 12-ий класи заняття перериватися не будуть.

Перший у 2020 році карантинний період діяв в Ізраїлі з березня по травень, другий — з 18 вересня по листопад. Відсутність захисної маски в Ізраїлі карається штрафом в розмірі 500 шекелів ($ 155). За перевищення числа учасників зборів покарання становить 1 тис. Шекелів ($ 310).

В Ізраїлі з населенням 9 млн чоловік з вечора суботи зареєстровано 2 084 тих, що заразилися коронавірусів, число інфікованих в країні досягло 400 099. За ніч в країні померли 19 пацієнтів з коронавирусной інфекцією, загальне число летальних результатів досягла 3 322.

Нагадаємо, що в ніч на 23 грудня в Ізраїлі розпустили парламент . Вибори в кнесет пройдуть в країні достроково, цієї весни.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *