У Кабміні розповіли, коли Україна відновить авіасполучення з ЄС

У Кабміні розповіли, коли Україна відновить авіасполучення з ЄС
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

У Мінінфраструктури назвали дати, коли Україна може відновити авіасполучення з країнами Євросоюзу, яке було припинено через пандемію коронавируса. За словами міністра Владислава Криклій, в наступному 2021 році Україна планує відновити близько половини перельотів, які були до пандемії.

Про це Криклій розповів в ефірі програми "Що це було?" на 24 каналі.

Міністр зазначив, що Україна, як і інші країни, в плані відновлення авіасполучення залежить від загальної ситуації з поширенням коронавируса в світі.

"Станом на кінець 2020 роки ми виходимо на відновлення рівня перевезень приблизно на 28% в порівнянні з 2019 роком. У наступному 2021 році відновиться половина перельотів", — заявив Криклій.

За словами глави Мінінфраструктури, очікується, що тільки в 2023 році перевезення вийдуть на рівень 2019 року, однак все залежатиме від ситуації з пандемією.

Також Криклій додав, що в першому кварталі 2021 року Європа може повністю відновити перельоти для українців.

"Ми очікуємо, що це дозволить нашим перевізникам літати в будь-яку країну ЄС без обмежень і двосторонніх угод", — додав Криклій.

Як повідомляв "Апостроф", Україна планує обмежити авіасполучення з Великобританією та іншими країнами , де виявили новий мутований штам коронавируса, до 1 січня 2021 року. Відповідне рішення вже готове, його приймуть в найближчі дні.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *