У США настав критичний період в боротьбі з коронавірусів — головний інфекціоніст

У США настав критичний період в боротьбі з коронавірусів — головний інфекціоніст
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

В США наступил критический период в борьбе с коронавирусом – главный инфекционист
В даний час Сполучені Штати Америки переживають реально критичний період в боротьбі з інфекцією коронавируса. Кількість нових випадків захворювання сильно зростає, незважаючи на те, що вже 1 мільйон і 900 тисяч осіб вакцинували. Як інформує Replyua.net, про це інформує «Голос Америки» з посиланням на заяву головного інфекціоніста країни Ентоні Фаучи.

Зокрема, Фаучи, який кілька днів тому вакцинувалася, зробив заяву про те, що дуже важко не спілкуватися під час свят, хоча саме до цього і закликають експерти в області охорони здоров'я. Згідно з оцінками місцевої влади, 85 мільйонів американців здійснюють поїздки, щоб відвідати родичів і друзів, і вони побоюються, що це призведе до нових випадків інфікування в США . Протягом декількох тижнів в Сполучених Штатах Америки реєструються близько двууста тисяч нових випадків захворювання за день. Він сказав: «Відбувається саме те, чого ми не рекомендуємо робити».

Фаучи також закликав громадян Америки, щоб ті вакцинували. Він висловив надію на те, що 75-80 відсотків з 209 мільйонів дорослих американців отримають щеплення в найближчі місяці, і цього буде достатньо, щоб був вироблений колективний імунітет. Саме тоді і буде покладено край пандемії . Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *