Главі Окружного суду Києва вручили підозру прямо на торжестві: з'явилися подробиці

Главі Окружного суду Києва вручили підозру прямо на торжестві: з'явилися подробиці
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Детективи НАБУ вручили голові Окружного адміністративного суду м.Києва Павлу Вовку, якому 17 липня було оголошено про підозру , повістку про виклик до суду. Повістку вручили особисто під час урочистого заходу одного з екс-нардепів, де Вовк був присутній в якості запрошеного гостя.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ.

Так, суддю Вовка чекають 5 січня 2021 року на черговому судовому засіданні ВАКС, де він буде мати можливість захистити свої права і інтереси в змагальному процесі.

Вручення повістки сталося під час святкування, організованого колишнім народним депутатом України, президентом одного з юридичних вузів України. На цьому святкуванні оголошений в розшук голова ОАСК перебував як запрошений гість.

"З огляду на систематичну неявку підозрюваного в суд, відсутність його за місцем проживання, приховування від детективів, НАБУ оголосило главу ОАСК в розшук і невідкладно направив Генеральному прокурору проекти клопотань ВСП про надання дозволу на затримання та тримання підозрюваного під вартою. В даний час з моменту направлення проектів клопотань пройшов місяць, але Генеральний прокурор без будь-яких причин і пояснень їх не підписала і не направила його в ВСП ", — йдеться в повідомленні.

У НАБУ відзначили, що в середу, 23 грудня 2020 року, голова ОАСК "продемонстрував зневажливе ставлення до вимог закону і ще раз без зазначення будь-яких причин не з'явився в ВАКС, де мало відбуватися судове засідання по обранню йому запобіжного заходу".

Як повідомляв "Апостроф", 1 вересня, Вища рада правосуддя розглянув клопотання Генерального прокурора Ірини Венедиктової про тимчасове відсторонення Павла Вовка та повернув її позивачу без розгляду. Таким чином Вовк не отримав статус підозрюваного і зміг продовжувати працювати на посаді, яку він займає.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *