Деградація і велика кількість "мажорів": названі можливі причини "ляпів" ФСБ в отруєнні Навального

Деградація і велика кількість "мажорів": названі можливі причини "ляпів" ФСБ в отруєнні Навального
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Співробітники Федеральної служби безпеки Російської Федерації, серед яких через відтік кадрів уиелічілось кількість "мажорів", до сих пір в своїй діяльності керуються радянськими практиками та методички середини минулого століття.

Таку думку висловили "апостроф" компетентні експерти.

Д иректор Центру дослідження проблем національної безпеки Національного університету "Острозька академія" Тарас Жовтенко вважає, що типові провали в стилі "Петрова і Бошірова", які діяли так, ніби ніяких сучасних систем спостереження і збору інформації не існує, в ФСБ виникають через те , що, плануючи операції, в спецслужбі досі спираються на радянські практики і методички середини минулого століття.

"Звідси організаційні" ляпи "в операції по отруєнню Навального. Це прояв професійної деградації російських спецслужб, які в умовах домінування політичних цілей все далі відходять від своїх професійних пріоритетів. З іншого боку, це — свідоме прояв психологічного тиску і залякування представників опозиції", — помітив Тарас Жовтенко.

На думку експертів з українських спецслужб, рівень професіоналізму в ФСБ, в порівнянні з радянським КДБ, значно впав. Важливими причин цього є відтік кадрів в бізнес або навіть в кримінальні структури, розвал навчального процесу, велика кількість "мажорів" серед курсантів Академії ФСБ.

При цьому екс-начальник Головного слідчого управління СБУ генерал-майор Василь Вовк зазначив, що йому складно уявити, щоб діючий співробітник ФСБ міг так "облажаться", як Костянтин Кудрявцев.

"При всьому негативному ставленні до РФ як до держави-агресора і її спецслужбам, не можна вважати, що в ФСБ служать дурні. В історії дзвінка Навального Кудрявцеву проглядаються (у всякому разі, на даному етапі) ознаки постановки … Чому пояснення давалися по телефону ? Відповіді на такі питання повинні даватися особисто за місцем служби, і кожен співробітник це знає. Якщо Кудрявцев брав участь в операції, яка (як він сам сказав) була провалену, то чому його не вкрили? і таких питань у мене як професіонала, що знає роботу спецслужб зсередини, виникло багато ", — заявив Василь Вовк.

Детальніше про те, як Україна може скористатися "гойдалками" в Кремлі через історію з отруєнням опонента Путіна, читайте в матеріалі "Апострофа": Епічність провал ФСБ: чим закінчиться для Путіна історія з отруєнням Навального

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *