Донецьк здригнувся від сильного вибуху. Місцеве населення почало сіяти паніку

Донецьк здригнувся від сильного вибуху. Місцеве населення почало сіяти паніку
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Донецк содрогнулся от сильного взрыва. Местное население начало сеять панику
На території тимчасово окупованого Донецька сьогодні, 24 грудня, близько 09 годин і 48 хвилин за київським часом прогримів сильний вибух. В тому числі, на території Калінінського району від вибуху реально дзвеніли шибки у вікнах, а також на балконі. Місцеве населення паралельно повідомляє: «9:59. За Бутівці парафії (розриви) були ».

Як інформує Replyua.net, в цей же час телеграм-канал «Чіткий Луганськ » розповів, що місцеве населення прифронтового окупованого Жовтого, що на Бахмутці, скаржаться в соціальних на дуже гучну роботу двох російських станцій РЕБ, які були розгорнуті бойовиками поблизу їхнього селища. Вони пишуть: «Всю ніч чути гул моторів, а радіоприймач не хоче ловити радіостанції». Більш того, серед людей почали поширюватися чутки про те, що випромінювання від військових радіолокаційних систем вельми сильно шкодить здоров'ю.

Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, що ватажок самопроголошеної, не визнаної світовим співтовариством «Донецької народної республіки» Денис Пушилін Денис Володимирович підписав розпорядження про «контрольному оповіщенні та явку громадян, які перебувають в запасі» в «військові комісаріати», а також на пункти збору протягом з грудня 2020 го до кінця грудня 2021го. Відзначається, що явка «військовозобов'язаних» повинна бути забезпечена бойовиками з «військкоматів» і «МВС». Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *