«Даремно радієте — ми вже справлялися з блокадами»: Аксьонов різко звернувся до Києва на тлі проблем з водопостачанням

«Даремно радієте — ми вже справлялися з блокадами»: Аксьонов різко звернувся до Києва на тлі проблем з водопостачанням
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

 «Зря радуетесь - мы уже справлялись с блокадами»: Аксёнов резко обратился к Киеву на фоне проблем с водоснабжением
Глава півострова Крим Сергій Аксьонов дав інтерв'ю "Парламентській газеті", в якому розповів про ситуацію з водопостачанням, а також дав пораду владі України. Як передає Replyua.net, зокрема, Аксьонов звернувся до керівництва України і порадив йому зайнятися вирішенням власних проблем всередині країни.

Також глава Криму підкреслив, що в Києві даремно радіють тій ситуації, яка склалася на півострові через тривалу посуху. «Даремно радіють. Повторюся, ми впораємося з водної блокадою так само, як впоралися з транспортної, продовольчої, енергетичної, дипломатичної », — зазначив Аксьонов. Також він вказав на те, що нібито вчені виявили в Криму достатні запаси води в підземних джерелах. Крім того, в даний час проводяться різні роботи по вирішенню поточних проблем з водопостачанням.

Аксьонов нагадує, що з федерального бюджету Росії на рішення всіх проблем виділили 50 млрд рублів, і цієї суми цілком вистачає. Глава Криму додав, що за той час, який минув з моменту приєднання півострова до РФ, було зроблено набагато більше, ніж за той період, поки Крим перебував у складі України, тобто за останні три десятиліття. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *