Як вибрати парфуми: гайд для новачка в парфумерії

Як вибрати парфуми: гайд для новачка в парфумерії
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Ринок парфумів здатний задовольнити самий витончений смак. Складний східний аромат або незвичайне поєднання альдегідів? Будь ласка. А може, одеколон із запахом дощу або книги? І це є. Однак різноманітність таїть в собі небезпеку для новачка: про що говорять ці люди, я просто хочу вибрати парфум! Як підібрати парфуми і не заплутатися в світі ароматів? Простими словами про складний світ парфумерії — в матеріалі.

Розбираємося в термінології

З чого починати вибір? По-перше, розібратися, чим відрізняються один від одного різні види парфумів. Магазини допомагають покупцям зорієнтуватися, групуючи аромати за типом і роблячи докладні описи: https://eva.ua/217/parfjumeri ja / . І якщо поділ на чоловічі, жіночі та унісекс очевидно, то відмінності між парфумерної та туалетною водою не такі прості.

Перша відмінна характеристика — це концентрація. Парфуми — це ароматичне масло в розчиннику, і від кількості першого залежить стійкість і інтенсивність пахощів. В основному покупцям доступні такі види:

 • одеколон — найменш концентрований продукт, який розкриває аромат за пару годин;

 • туалетна вода тримається на шкірі до трьох-чотирьох годин;

 • запах парфюмированной води залишиться з вами до п'яти — восьми годин;

 • духи — сама концентрована формула, можуть пахнути на шкірі кілька днів.

Далі слід звернути увагу на сімейство і ольфакторного піраміду. Остання умовно зображує, як розкривається складна композиція на шкірі. Щоб підібрати аромат по нотах, потрібно правильно читати піраміду:

 • початкові ноти свіжі і легкі, чутні в перші хвилини і до години;

 • ноти серця — основа запаху, відчуваються яскравіше і довше за все, тому саме на них потрібно орієнтуватися, вирішуючи, які парфуми купити онлайн;

 • базові ноти, або шлейф — завершення композиції, можуть розкритися під вечір, якщо ви нанесли парфум з ранку.


Фото: eva.ua

Фото: eva.ua


Парфуми також ділять на денні та вечірні, літні і зимові та ін. Це багато в чому індивідуальний фактор, адже у кожного свої переваги, який запах і коли подобається на себе чути. При цьому існують негласні правила парфумерного етикету. Так, важкі і задушливі аромати — на холод або на вечір, а легкі і свіжі — на літо і день. Адже парфум повинен прикрашати володаря, а не викликати головний біль у оточуючих.

Як вибирати парфуми: корисні поради

 1. У парфумерний магазин краще йти з ранку, з «свіжим» носом, коли нюх не перевантажений запахами. Починайте дегустацію з легких ароматів і поступово переходите до більш насиченим.

 2. Робіть перерви після кожних трьох — п'яти примірників. Багато радять нюхати зерна кави, проте не всі експерти одностайні в ефективності такого методу. Найкраще вийти на свіже повітря.

 3. Проба на папірці не дасть повного уявлення про аромат: нанесіть прийнятний варіант на зап'ясті і проходите з ним день.

 4. Чи не розтирайте парфуми — спирт-розчинник повинен випаруватися природним шляхом. Осівши на шкіру, ароматичну речовину розкриє свою натуру.

 5. Тренди, подруги і новинки — ненадійні порадники. Довіряйте тільки собі і своїм відчуттям.

 6. Пам'ятайте, куди і коли ви будете носити аромат. Задушлива парфюмированная вода в тісному жаркому офісі буде дратувати не тільки ваше оточення, а й вас самих. Краще взяти більш свіжу туалетну воду або одеколон.

 7. Не соромтеся просити допомоги фахівця. В офлайн-магазині попросіть консультанта допомогти вам, опишіть свої переваги і запахи, які ви не любите. Замовляючи духи онлайн, вивчайте відгуки, задавайте питання в коментарях.

Вдалих парфумерних покупок!

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *