Медведчука зобов’язали сплатити витрати за суд щодо книги про Стуса

Медведчука зобов’язали сплатити витрати за суд щодо книги про Стуса
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Київський апеляційний суд постановив стягнути з народного депутата Віктора Медведчука відшкодування витрат видавництва Vivat на розгляд справи про заборону розповсюдження книги «Справа Василя Стуса. Збірник документів з архіву колишнього КДБ УРСР» у розмірі близько 140 тисяч гривень.

Про це повідомив адвокат В’ячеслав Якубенко.

«19 березня Апеляційний суд на 99% задовольнив апеляційні скарги мого клієнта Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat, і скасував заборону на поширення книги «Справа Василя Стуса». Я тоді написав, що скарги Медведчука не буде. Він ситий цим процесом по горло. Вчора ситуація змінилася. Апеляційний суд задовольнив заяву видавництва Vivat і додатковою постановою стягнув з Медведчука 139,5 млн грн, витрачених Видавництвом на правову допомогу в апеляційній інстанції»

Адвокат В’ячеслав Якубенко

У книзі Вахтанга Кіпіані розкриваються детальні факти кримінальної справи проти Василя Стуса і перебіг судового процесу. Зокрема, доводиться причетність Віктора Медведчука до суворого вироку і заслання поета в колонію, де він згодом помер.

19 жовтня 2020 року Дарницький районний суд Києва підтримав позов Віктора Медведчука і заборонив продаж книги Вахтанга Кіпіані без дозволу політика.

Однак книгу про злочини щодо поета продовжували активно розповсюджували альтернативними способами.

19 березня 2021 року Вахтанг Кіпіані виграв суд проти Віктора Медведчука. Апеляційний суд дозволив поширювати книгу історика про Василя Стуса.

 

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *