«Мрія» в обмін на вакцину позачергово: Україна готує пропозицію виробникам препаратів

«Мрія» в обмін на вакцину позачергово: Україна готує пропозицію виробникам препаратів
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

«Мрия» в обмен на вакцину вне очереди: Украина готовит предложение производителям препаратов
Під час ефіру телеканалу «Україна 24» народний депутат Верховної Ради України Михайло Радуцький заявив, що уряд готує пропозицію виробникам вакцин про перевезення препаратів літаком «Мрія». Причому, така пропозиція не безкорисливо. Відомо, що українська держава надасть транспорт в обмін на отримання вакцини позачергово.

Як інформує Replyua.net, згідно зі словами керівника комітету парламенту з питань охорони здоров'я, питання допрацьовується, проте уряд вийшов з ним на міжнародний рівень. Поки що відомо, що на територію України партії вакцин надійдуть не раніше кінця лютого, або ж початку березня місяця. Але, можливо і таке, що надійде препарат в нашу країну навіть пізніше.

За словами Радуцького, по лінії Міністерства закордонних справ України та президента з главами держав і виробниками вакцин почати переговори про компроміс. Згідно з його словами, уряд готує пропозицію виробникам вакцин наступних компаній: Pfizer, BioNTech і AstraZeneca. Саме цим виробникам Україна в обмін на позачергову поставку вакцини готова запропонувати літак «Мрія». За словами Радуцького, літак «Ан-225» можна оснастити спеціальним обладнанням для підтримки температури мінус 70 градусів. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *