Ні Коломойський, ні інші олігархи не впливають на рішення Зеленського — Михайло Подоляк

Ні Коломойський, ні інші олігархи не впливають на рішення Зеленського — Михайло Подоляк
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Ні з ким з олігархів або великих бізнесменів у президента Володимира Зеленського немає таких дружніх відносин, щоб вони впливали на його рішення.

Про це в інтерв'ю "Фактам" розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

"Ігор Коломойський сьогодні не впливає на рішення, які приймає держава. Скажу ширше: впливати на президента Зеленського не-мож-ли-во. У нього немає таких дружніх відносин, які дозволили б комусь на нього впливати при прийнятті глобальних державних рішень. жоден з олігархів і великих бізнесменів сьогодні ні на йоту не впливає на його рішення ", — заявив радник глави ОП.

За словами Подоляка, Зеленський добре розбирається в людях, щоб зрозуміти, хто хоче його обдурити.

"Для Володимира Зеленського довірливе ставлення до людей — основа його світогляду. Він інтуїтивіст, дуже швидко розбирається: людина компетентна, професійний, дійсно готовий працювати в рамках правил або збирається його обдурити", — вважає Подоляк.

Система агресивно чинить опір, вона воює проти Зеленського, коментує радник Єрмака: "І всі ці медійні та політичні прояви, і конституційну кризу, в який нас штучно загнали, і постійні істерики про дефіцит медикаментів — це опір системи. Це нормально. Єдине, що ненормально — то, що у президента немає медійного ресурсу, щоб показати — ця система його не зламати ".

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *