Потрібно брати приклад з Європи: українцям вказали на небезпеку масових заходів на Новий рік

Потрібно брати приклад з Європи: українцям вказали на небезпеку масових заходів на Новий рік
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Нужно брать пример с Европы: украинцам указали на опасность массовых мероприятий на Новый год
Лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта в ефірі Obozrevatel TV заявив, що з урахуванням епідемії коронавируса Україна на період свят повинна наслідувати приклад Європи, де ввели обмеження на святкові заходи, передає Replyua.net. «Рішення влади — це рішення влади, від них можна очікувати будь-яких рішень. Однак слід подивитися на Європу, де на новорічні та різдвяні свята значно обмежили кількість заходів, заборонивши проведення масових гулянь », — зазначив він.

Лікар вважає таке рішення цілком логічним для Києва, так як на протязі трьох останніх тижнів спостерігалися досить високі цифри захворюваності. Окремо Курпіта пояснив, що перебування в натовпі під відкритим небом теж може бути небезпечним.

«Я б хотів нагадати, що передача вірусу відбувається не просто в повітрі, а від людини до людини. Чим тісніші контакти, тим більше ризик зараження. В цілому такий ризик вище в закритих приміщеннях, але на свіжому повітрі він не дорівнює нулю. Саме тому я б радив всім по можливості уникати скупчення людей. До цих скупчень можна віднести і різдвяні ярмарки, і можливі локації, де люди будуть фотографуватися », — зазначив лікар. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *