Виявлено новий "африканський" штам коронавируса: що відомо

Виявлено новий "африканський" штам коронавируса: що відомо
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

В африканській країні Нігерії з'явився новий штам коронавируса SARS-CoV-2, який не схожий на виявлені раніше в Великобританії і Південній Африці.

Про це повідомляє агентство Reuters, цитуючи заяву глави Африканського центру по контролю за захворюваннями (CDC) Джона Нкенгасонга.

Виявлення нових варіантів коронавируса в Нігерії і ПАР стало причиною скликання екстреного засідання CDC. Серйозну стурбованість викликає той факт, що минулого тижня Нігерія повідомила про зростання випадків захворювання на 52%, а Південна Африка — на 40%.

За словами Джона Нкенгасонга, поки немає доказів впливу нового штаму на збільшення числа інфікувань в Нігерії, проте в цій країні дослідження проводити важче, ніж у Великобританії, тому вивчення зразків буде потрібно більше часу.

За даними Африканського CDC, на континенті зареєстровано понад 2,5 млн випадків коронавируса, що становить 3,3% від загальносвітового числа випадків.

За словами Нкенгасонга, виявлений в Південній Африці 18 грудня штам коронавируса тепер є переважаючим, хоча — як і у випадку з мутацією в Великобританії — немає доказів того, що він призводить до більш серйозного протіканню захворювання.

Як повідомляв "Апостроф", про т Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) надійшла заява, що зараз відбуваються переговори з Великобританією з приводу появи нового штаму коронавируса . Він поширюється швидше, але вважається менш небезпечним для людини.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *