Оглядач: в Росії вирішили, що часу чекати більше немає — в Криму будуть опріснювати воду

Оглядач: в Росії вирішили, що часу чекати більше немає — в Криму будуть опріснювати воду
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Обозреватель: в России решили, что времени ждать больше нет – в Крыму будут опреснять воду
Тільки два тижні тому обговорювалося питання дефіциту води в Криму і можливості проекту опріснення. І ось вже про проект говорять голосно і на повний голос і стверджують, що підрядник уже знайдений, хоча через дорожнечу проекту справа поки не вирішено. Само собою — якщо будувати завод будуть іноземці, можливостей красти гроші буде менше, і чиновники не хотіли б такого рішення. Як інформує Replyua.net, про це на своїй сторінці в Facebook пише ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн .

Він зазначає, виникає питання: як можна знизити вартість такого складного рішення? Швидше за все, якщо підрядник на будівництво заводу ізраїльський, Росія змогла б домовитися побудувати у себе завод з виробництва ліцензійних водяних фільтрів. Тому що завод будується один раз, а фільтри міняються постійно. Поступово завод б окупився і вартість води зменшилася через зниження вартості консуматівов. Крім того, Росія змогла б використовувати свої широкі зв'язки в Африці, що залишилися від СРСР, щоб будувати там опріснювальні станції за гроші тієї ж Ліги Африканських країн. Ізраїлю такого підряду ЛАФ не дасть через протидію ПАР і деяких інших країн, а ось проти Росії вони нічого не мають.

«Взагалі я думаю, що Україна веде себе дуже нерозумно. Замість того, щоб продавати в Крим воду, отримуючи за це гроші і престиж гуманного держави, Україна жертвує і грошима, і престижем через дріб'язкового почуття помсти, що, втім, анітрохи не боляче для Росії, хіба що трошки затратно », — написав Манн. Читайте також думка Сергія Фурси : треба, щоб президент нарешті зайнявся справою, в якому у нього талант. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *