Окружний адмінсуд просять скасувати реєстрацію ДБР

Окружний адмінсуд просять скасувати реєстрацію ДБР
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA
Громадянин Володимир Богатир просить Окружний адміністративний суд Києва скасувати реєстрацію Державного бюро розслідувань.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Позивач, зокрема, просить суд скасувати та визнати недійсними державну реєстрацію ДБР, установчі документи та всі зміни до них. Він також хоче припинити юридичну особу — Державне бюро розслідувань, скасувавши реєстрацію правоохоронного відомства.

Позивачем вказаний громадянин Володимир Богатир, відповідачами — ДБР, Печерська та Солом’янська районні державні адміністрації у Києві. Третьою особою виступає Міністерство юстиції.

На думку позивача, ДБР не розташовується за юридичною адресою, внесеною до Єдиного держреєстру підприємств та організації. І, мовляв, невідповідність адреси реєстрації та фактичного місця перебування бюро «впливає на визначення підсудності справ при оскарженні рішень співробітників ДБР».

Наразі Окружний адмінсуд вирішує, чи відкривати провадження за цим адміністративним позовом.

Більше про ДБР

Це правоохоронний орган України, що розслідує кримінальні провадження, в яких фігурують правоохоронці, судді і найвищі службовці. Поступово ДБР перебрало на себе функцію досудового слідства від прокуратури. Остання займалася слідством починаючи з 1996 року на тимчасовій основі.

Створення ДБР було передбачено Кримінальним процесуальним кодексом України у термін до 20 листопада 2017 року. Запрацював цей орган 27 листопада 2018 року.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Приэднуйтесь до нас у соц.мережах!


Поділіться, будь ласка, цим постом в соц.мережах!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *