Відставка Пашиняна: Прем'єр-міністр Вірменії хоче зустрітися парламентом

Відставка Пашиняна: Прем'єр-міністр Вірменії хоче зустрітися парламентом
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Отставка Пашиняна: Премьер-министр Армении хочет встретиться в парламентом
Нікол Пашинян, глава уряду Вірменії, має намір обговорити з парламентським партіями країни питання власної відставки з поста прем'єр-міністра, а також проведення дострокових виборів в державі. Таким чином, він погоджує запуск механізму припинення повноважень поточного скликання. Як інформує Replyua.net, про це він заявив під час свого інтерв'ю «Громадському телебаченню Вірменії».

Він підкреслив, що ттекущій механізм передбачає відставку глави уряду, два голосування парламенту, на яких вони не вибирають нового главу уряду. І після цього проводяться нові вибори. Другим варіантом может стати внесення змін до законодавства, що дозволяє парламенту саморозпуститися.
Цитата з заяви Пашиняна: «Долю влади повинен вирішити народ, і один з видів волевиявлення народу — вибори, в тому випадку, коли стає очевидним, що неможливо виявити волю народу в умовах, коли опозиція користується потужними фінансовими, медійними та організаційними ресурсами».

Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, що з території Нагірного Карабаху прийшли новини про відновлення бойових дій, і втрати з обох сторін конфлікту. Читайте також: Миротворці Путіна не допомогли: У Карабасі відновили бої , є жертви з обох сторін конфлікту. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *