План Б по Донбасу: Арестович пояснив, що придумали в українській ТКГ

План Б по Донбасу: Арестович пояснив, що придумали в українській ТКГ
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Українська держава поки не запустило план Б по поверненню окупованих районів Донбасу. Київ продовжує переговори в тому форматі, який зараз існує, і на даний момент не має наміру переходити до реалізації альтернативних сценаріїв.

Про це заявив радник глави Офісу президента, спікер делегації Києва в ТКГ Донбасом Олексій Арестович в ефірі телеканалу Україна 24 , коментуючи заяву віце-прем'єр-міністра Олексія Резнікова про те, що українська сторона вже перейшла до втілення плану Б по ОРДЛО.

За його словами, заява Рєзнікова не означає, що Україна вже реалізовує альтернативний план Б Донбасом. Ще в минулому році напередодні переговорного раунду в рамках лідерів Нормандського формату секретар РНБО заявляв, що відомство затвердило п'ять варіантів щодо врегулювання російсько-українського конфлікту на сході країни в тому випадку, якщо сторонам не вдасться домовитися.

"Поки нормандський формат існує, тривають переговори в рамках ТКГ — все йде за планом. Поки все йде за форматом, ні про який план" Б "мова не йде", — сказав Арестович.

Також він додав, що Україна веде безперервний процес реінтеграції окупованих територій навіть в той період, коли вони залишаються під контролем російських військ і озброєних формувань.

"Це боротьба за уми і серця. Наприклад, гуманітарні питання і питання безпеки, відкриття КПВВ", — підкреслив Олексій Арестович.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *