"Поперіть до завтра": в Росії до будівлі ФСБ принесли труси і залишили "записку", фото

"Поперіть до завтра": в Росії до будівлі ФСБ принесли труси і залишили "записку", фото
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Активісти вирішили потролліть співробітників ФСБ і принесли брудну білизну до будівлі відомства в Санкт-Петербурзі.

Про це інформує Telegram-канал "П'ятниця" .

Таким чином, місцеві активісти вирішили в черговий раз посміятися над співробітниками ФСБ РФ після невдалого отруєння опозиціонера Олексія Навального, якого завдали отруйна речовина на нижню білизну.

"Останнім часом у федеральної служби склався імідж самої оперативної пральні в Росії, особливо добре зарекомендувала себе в Омську. Петербурзьке відділення вже розпочало свою роботу і готовий брати Ваші речі в цілодобовому режимі", — йдеться в повідомленні.

Активісти біля центрального входу в будівлю ФСБ залишили купу брудної білизни з табличкою: "Випрати до завтра. Батьківщина не чекає!".

"Служба пропонує просту схему взаємодії з клієнтами: Ви залишаєте речі на головній сходах будівлі і вони в найкоротший час їх заберуть, дотримуючись свого головного принципу, вираженого в слогані служби" Батьківщина не чекає! ", — додали активісти у своїй публікації.

Раніше ми повідомляли, що 20 серпня 2020 року Навальному стало погано під час польоту з Томська в Москву . Літак був змушений здійснити екстрену посадку в Омську, де опозиціонера госпіталізували в клініку і ввели в стан штучної коми.

Через два дні Олексія Навального перевезли на лікування в німецьку клініку Шаріте, звідки він був виписаний 22 вересня. Пізніше уряд Німеччини опублікувало звіт, в якому говорилося, що російського опозиціонера отруїли речовиною групи "Новачок".

А вже в грудні 2020 року з'ясувалося, що за отруєнням Олексія Навального стояли співробітники ФСБ РФ, які завдали отруйна речовина на нижню білизну політика.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *