Уряд Ізраїлю підтримав введення в країні жорсткого карантину з 27 грудня

Уряд Ізраїлю підтримав введення в країні жорсткого карантину з 27 грудня
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Правительство Израиля поддержало введение в стране жесткого карантина с 27 декабря
За результатами сьогоднішньої телефонної голосування, ізраїльське уряд підтримав введення двотижневого жорсткого карантину в країні. Нові обмеження почнуть діяти В17: 00 за місцевим часом 27 грудня і будуть діяти до 9 січня 2021 року. Як передає Replyua.net, про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я Ізраїлю. Відзначається, що обмеження передбачають заборону віддалятися на відстань більше 1 кілометра від місця проживання, крім виняткових випадків і виходу на вакцинацію. Також в Ізраїлі повністю припинять роботу магазини, припинять роботу розважальні заклади, проте буде працювати доставка.

Разом з тим, робота громадського транспорту протягом цих двох тижнів скоротиться на 50%. Чи вплинуть нові обмеження і на навчальний процес. Заняття у дитсадках, 1-4 і 11-12 класах шкіл будуть проводитися з 8:00 до 13:00, але 5-10 класи навчатися не будуть. До того ж, допускається передача дітей між батьками при спільну опіку.

Раніше Ізраїль заборонив в'їзд в країну всім іноземцям. Такі обмеження ввели через виявлення нового штаму коронавируса в країнах світу. При цьому влада вирішила відправляти на карантин в готелі всіх громадян, які повертаються з-за кордону. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *