Виробництво тепла в Україні знову подорожчає, і ось чому

Виробництво тепла в Україні знову подорожчає, і ось чому
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Нацкомісія, що регулює сфери енергетики і комунальних послуг, у четвер, 24 грудня, підвищила тарифи на виробництво теплової енергії для 23 ТЕЦ і когенераційних установок, передає Кореспондент .

Найменше тарифи для населення підвищили для Дніпровської ТЕЦ (5,5%), найбільше — для Євро-реконструкція (на 49,7%).

Також значно підвищили тарифи для Новороздільського та Новояворівської ТЕЦ (на 37,1% і 34,1%), Білоцерківській ТЕЦ (33,2%), Сумитеплоенерго (на 25%), Чернігівській ТЕЦ (на 24,1%), а також дві когенераційні установки КП Міськтепловодоенергія (на 33,5%) і КП Хмельницьктеплокомуненерго (на 29,3%).

Середньозважений тариф для поставок тепла населенню для 23 компаній склав після підвищення 1121,71 грн / Гкал. При цьому найбільш високий розмір тарифу у Сєвєродонецької ТЕЦ — 1471,54 грн / Гкал, найнижчий — у ТЕЦ-2 Есхар (Харківська обл.) — 653,99 грн / Гкал.

НКРЕКУ обгрунтувала необхідність підвищення тарифів істотним зниженням обсягів виробництва теплової енергії, підвищенням фонду зарплати, зростанням цін на паливно-енергетичні ресурси, а також зростанням витрат на послуги з розподілу природного газу.

Відзначимо, Нафтогаз на січень підвищив ціни на газ для теплоенерго на 13,5% — до складе 6 103,10 грн за тисячу кубометрів.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *