Прокляття Текумсе. Чому 2020 й може стати фатальним роком для американського президента

Прокляття Текумсе. Чому 2020 й може стати фатальним роком для американського президента
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Прокляття індіанського вождя Текумсе, передрік смерть американських президентів, "працювало" на протязі більш ніж ста років.

В кінці XVIII століття, після того як США виграли у протистоянні з Великобританією, вони почали відбирати землі у індіанців, в тому числі знищуючи мирне населення. Текумсе — ватажок індіанського племені шауні, який проживав на території штатів Огайо, Оклахома і Кентуккі, активно боровся із загарбниками.

Йому вдалося навіть створити військовий союз з іншими індіанськими племенами, щоб відстояти свою територію. У 1810 році генерал Вільям Генрі Гаррісон почав наступ, після чого Текумсе заявив, що закличе на допомогу британців. Але американська армія наступала рішуче, і індіанці зазнали поразки.

Ще деякий час Текумсе намагався боротися з американцями, пішов на союз з британцями, але ті зрадили його. У 1813 році вождь загинув.

Текумсе встиг передати Гаррисону, який мав президентські амбіції, що, якщо він займе бажаний пост, незабаром помре. Текумсе додав, що кожен наступний президент, обраний в рік, який без залишку ділиться на 20, помре або буде убитий до закінчення свого терміну на посаді.

Прокляття вождь поширив "до сьомого коліна".


Смерть Текумсе. Фото: wikimedia.org

Смерть Текумсе. Фото: wikimedia.org


Гаррісон протягом десятиліть будував адміністративну кар'єру. А в 1840 році був обраний президентом. А вже в березні 1841 він, вимовляючи інавгураційну промову, сильно застудився. Хвороба розвивалася стрімко і з ускладненнями, привівши до зараження крові. Незабаром Гаррісон помер.

До закінчення зазначеного терміну "до сьомого коліна" прокляття Текумсе збувалося без винятків. Крім Гаррісона, під зловісний рок підпали Авраам Лінкольн, Джеймс Гарфілд, Вільям Мак-Кінлі, Уоррен Гардінг, Франклін Рузвельт, Джон Кеннеді.


Фото: biography.com

Джон Кеннеді став останнім в ланцюжку "проклятих" американських президентів. Фото: biography.com


Після смерті Кеннеді порахували, що дія прокляття зупинилося. Проте кожен американський президент, який вступив на посаду в рік, кратний 20, стикався з прямими погрозами життю. Підтвердженням тому називають той факт, що представник восьмого коліна, Рональд Рейган, обраний в 1980 році (в дату, кратну 20), хоч і зазнав замаху в 1981 році, але вижив.

Джордж Буш-молодший, представник дев'ятого коліна, обраний у 2000 році, теж уникнув смерті в 2005-му. Тоді в Грузії в нього кинули предмет, що нагадував ручну гранату. Вибухонебезпечна пристосування не спрацювало.

Найближчі президентські вибори в США повинні відбутися 3 листопада 2020 року. Головними суперниками стануть Джо Байден, що висувається від демократів, і Дональд Трамп, який представляє Республіканську партію. Вони можуть стати десятим коліном в історії прокляття Текумсе, а 2020 й — "фатальним" роком для США.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *