Психіка людей не залізна: TV Британії "відправило" Санту в реанімацію, але потім зглянулося. ВІДЕО

Психіка людей не залізна: TV Британії "відправило" Санту в реанімацію, але потім зглянулося. ВІДЕО
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Благодійної організації Національної служби охорони здоров'я Великобританії (NHS Charities Together) довелося вибачитися за різдвяну рекламу, в якій Санта Клаус потрапляє в реанімацію з коронавірусів. В кінці божевільного 2020 роки люди виявилися неготовими до такого креативу, ролик довелося видалити.

Відео з назвою The Gift ( "Подарунок") з'явилося на YouTube-каналі NHS, і тут же стало вірусним. За сюжетом у відділення невідкладної допомоги привозять літнього чоловіка з білою бородою, після наданої медиками допомоги він знаходиться в палаті і відповідає на листи дітей. Уже після виписки лікарі дізнаються, що лікували Санта Клауса.

Як пише Business Insider, креатив співробітників NHS, які також знялися в рекламі, зустріли з критикою. На думку людей, ролик може травмувати дітей, які і так багато пережили в 2020-м, не всі готові бачити улюбленого персонажа також на лікарняному ліжку.

В результаті відео з Сантою довелося видалити. Представники організації принесли свої вибачення і підкреслили, що ролик вийшов виключно в мережі. Транслюватися на ТБ він не буде. До того ж цільовою аудиторією реклами її автори бачили старше покоління. Але, судячи з усього, і воно не готове до такого підсумку року.

[Embedded content]

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *