Путін схильний до магії чисел: історик розповів, коли президент Росії оголосить про свій відхід

Путін схильний до магії чисел: історик розповів, коли президент Росії оголосить про свій відхід
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Президент Росії Володимир Путін схильний до магії чисел, про своє звільнення з посади він може оголосити в середині січня 2021 року.

Про це в ефірі програми "Розклад Кулініча" на телеканалі Апостроф TV заявив російський історик Валерій Соловей

"Попередньо йшлося про те, що він (Путін, -" Апостроф ") оголосить про свої плани приблизно в середині січня. Він майже рік тому — в січні 2020 року — говорив про те, що має намір змінювати Конституцію. Путін схильний до магії чисел , він взагалі дуже забобонна людина. Цілком імовірно, що саме в середині січня він оголосить про свої плани щодо дострокових виборів, по догляду і подібних речей ", — зазначив він.

За словами історика, зміни в Росії можуть початися з політичної кризи. У той же час він зазначив, що зараз російське суспільство перебуває в дуже сильній напрузі.

"Такого напруження я не відчував вже дуже давно. Може бути, дійсно, з кінця 90-х. Мені здається, навіть в 2011-2012 роках, коли в Росії були хвилювання, то напруга була нижче. Але з іншого боку люди знаходяться в якому -то дивному заціпенінні. Вони чекають, коли хтось виступить. коли з'явиться умовна щілинки в греблі, туди може кинутися лавина ", — підсумував Соловей.

Читайте більше в матеріалі "Апострофа": Путін абсолютно точно піде в 2021 році — історик Валерій Соловей.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *