Росія знову провела військові навчання в окупованому Криму

Росія знову провела військові навчання в окупованому Криму
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Россия опять провела военные учения в оккупированном Крыму
Країна-агресор Російська Федерація провела в окупованому Криму військові навчання. Зокрема, була відпрацьована підготовка бойовими кораблями до бою за умови атаки з повітря. Як передає Replyua.net, про це сказано в повідомленні прес-служби Міністерства оборони РФ. Відзначається, що навчання відбулися вчора, 26 грудня, на кораблях Чорноморського флоту в пунктах базування Севастополь і Новоросійськ. Навчання називалися «Заступництво корабля в бойове чергування».

«Мета навчання — відпрацювання дії особового складу бойових постів і командних пунктів кораблів при здійсненні екстреного виходу з пункту базування, веденні бою проти засобів повітряного нападу противника, а також перевірка організації приготування кораблів до заступлення в бойове чергування», — повідомили в РФ. Окремо там додали, що вчення пройшло у всіх корабельних з'єднаннях Чорноморського флоту РФ.

Раніше стало відомо, що НАТО планує посилити підтримку України на тлі агресії Росії в Чорноморському регіоні. Разом з тим, на початку грудня Генеральна асамблея ООН підтримала проект посиленою резолюції України про російську мілітаризації окупованого Криму. За документ проголосували понад 60 країн-учасниць. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *