Третій локдаун: Ізраїль знову "закрився" на тотальний карантин

Третій локдаун: Ізраїль знову "закрився" на тотальний карантин
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

В Ізраїлі втретє вводять загальнонаціональний строгий карантин через коронавируса, з 27 грудня країна повністю "закривається" на двотижневий локдаун. Передає newsru.co.il.

Варто зазначити, що термін локдауна в країні можуть продовжити більше ніж на два тижні, якщо кількість щодня виявляються нових випадків зараження не знизиться до 1 тис.

Важнол, що під час нового карантину не буде працювати програма так званих зелених островів, що давала мандрівникам повну свободу дій в туристичних районах Ейлата і Мертвого моря.

Читайте також Локдаун в Україні: названі нові дати

Але при цьому в країні не заборонили демонстрації, але за умови дотримання соціальної дистанції і носіння захисних масок.

В ізраїльській поліції заявили, що врахували "уроки" перших двох локдаунов. Число блокпостів на дорогах скоротили, основний акцент зробили на патрулюванні і контролі над дотриманням обмежень.

Під час нового локдауна в Ізраїлі заборонено:

  • Робота транспорту запланована за звичайним графіком, але з карантинними обмеженнями заповнювання — до 50% пасажиромісткості. Також будуть працювати поїзда.
  • Кафе і ресторани можуть працювати тільки на доставку, перукарні та салони краси, а також всі бізнеси, які ведуть прийом відвідувачів і клієнтів, закриті.
  • Громадянам дозволено віддалятися від будинку не більше ніж на 1 км. Заборонено приймати гостей, відвідувати знайомих і родичів (в тому числі в новорічну ніч).
  • За звичайним розкладом продовжать працювати дитячі садки і школи системи спеціальної освіти. Всі школи і класи в "зелених" і "жовтих" населених пунктах також продовжать навчання в дні карантину.
  • Всі торгові підприємства, за винятком продуктових магазинів і аптек працювати не будуть.

Дозволено збиратися не більше 20 людям на відкритому повітрі, до 10 чоловік — у приміщенні.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов прокоментував можливість скасування локдауна , який запланований в Україні з 8 по 25 січня. За словами Степанова, карантин в Україні буде, навіть не дивлячись на те, що ситуацію з коронавірусів вдалося стабілізувати.

Читайте також, МОЗ визначило найнебезпечніше місце зараження коронавірусів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і дізнавайтеся першими про головні події в Україні та світі.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *