«Зворушливий момент єдності»: в країнах ЄС завтра починається вакцинація від COVID-19

«Зворушливий момент єдності»: в країнах ЄС завтра починається вакцинація від COVID-19
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

«Трогательный момент единства»: в странах ЕС завтра начинается вакцинация от COVID-19
Станом на сьогодні, 26 грудня, вакцину від коронавирусной інфекції COVID-19 доставили в усі країни Євросоюзу. З завтрашнього дня вакцинацію почнуть у всіх країнах-членах ЄС. Як передає Replyua.net, про це заявила у своєму зверненні глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляйен. «Сьогодні перегортаємо сторінку важкого року. Вакцина від COVID-19 доставлена в усі країни Європейського союзу. Вакцинація розпочнеться з завтрашнього дня у всьому ЄС », — зазначила фон дер Ляйен.

Більш того, високопоставлена чиновниця також зазначила, що одночасна вакцинація в ЄС є «зворушливим моментом єдності» і надійним виходом з пандемії коронавируса. Примітно, що на цьому тижні по країнам ЄС почали розвозити перші партії вакцини від Pfizer і BioNTech. Вакцинація в Євросоюзі буде тривати три дні з 27 по 29 грудня. Разом з тим, Брюссель зміг знизити ціну на вакцину до 15,5 євро за дозу, що дешевше тієї ціни, по якій вакцину Pfizer закупили США .

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв , що Польща може виступити в якості посередника для України в отриманні вакцини з Європейського союзу. В даний час між країнами ведуться переговори. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *