Загроза скасування безвіза з ЄС змусила Зеленського підписати закон про брехню в деколорація, — аналітик

Загроза скасування безвіза з ЄС змусила Зеленського підписати закон про брехню в деколорація, — аналітик
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Угроза отмены безвиза с ЕС заставила Зеленского подписать закон о вранье в деколорациях, – аналитик
Як інформує Replyua.net, політичний аналітик Павло Нусс пишуть у себе в Facebook, Володимир Зеленський підписав закон про повернення відповідальності за недостовірне декларування чиновниками, яке 27 жовтня скасував Конституційний суд. Деякі ЗМІ або ті, хто претендує на цю назву відразу ж взялися за звичну справу в ключі пропаганди, і подають цю інформацію як особисте досягнення Зеленського, мовляв «Зеленський відновив …».

За словами аналітика, на самому ділі це нісенітниця собача. Дійсно, Зеленський не міг не знати про підготовлюване рішення КС щодо скасування декларування доходів. Це підтверджував і Андрій Богдан, який добре знає внутрішню кухню ОПУ. Це підтверджується і тим, що рішення КС було прийнято на другий день після виборів, а не як в 2019 році перед виборами — Володимир Зеленський не хотів, щоб скандал не вплинув на рейтинг його квазіпартії.

Павло Нусс зазначає, за рішенням Конституційного суду стоять не олігархи, а Зеленський — він керував, коли прийняти рішення і був проінформований про його зміст. І, якби не тиск опозиції в особі Президента Порошенко, якби не загроза скасування безвізового режиму з ЄС, якби втручання Венеціанської комісії, ніякої Зеленський не «відновив» б то, що власноруч намагався знищити. Читайте також думка Портникова — комік раптово уявив, що держава — це він. Читайте останні новини та підписуйтесь на канал в Google News

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *