Українці вимагають компетентності і не бачать альтернативи Тимошенко — експерт

Українці вимагають компетентності і не бачать альтернативи Тимошенко — експерт
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Підсумкова річна соціологія підтверджує висновок місцевих виборів: єдину надію мільйони українців покладають на Юлію Тимошенко і вимагають, щоб уряд був переформатований на основі професіоналізму.

Такий висновок з опитування групи "Рейтинг", яке показало стрімке зростання підтримки "Батьківщини" і падіння довіри до "слугам народу", робить політичний експерт Дмитро Корнійчук, пише РБК-Україна .

"І соціологія, і місцеві вибори чітко показали: єдину альтернативу і єдину надію на майбутнє мільйони людей бачать в особі лідера" Батьківщини "Юлії Тимошенко. Вона є саме тим антикризовим менеджером, який здатний забезпечити швидкий результат. Саме цим пояснюється запит українців на Тимошенко" , — вважає аналітик.

На його думку, люди пам'ятають, що лідер "Батьківщини" на посаді прем'єра з мінімальними втратами впоралася з епідемією і економічною кризою. У той же час і сьогодні вона одна дає владі дієві рецепти боротьби з головними викликами — домагається створення антіковідного фонду, підвищення зарплат для медиків і вчителів, підтримки місцевих бюджетів тощо.

"Професіоналізм і досвідченість Тимошенко — альтернатива безпорадності і некомпетентності нинішнього уряду, які 63% українців вважають причиною кризи в державі", — підкреслив експерт.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *