Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Україна отримала копії Конституції Пилипа Орлика. Оригінал привезуть на День незалежності — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що з нагоди 30-ї річниці незалежності держави, до України вперше за 311 років потрапить оригінал Конституції України Пилипа Орлика. Окрім цього, він зазначив, що держава отримала три копії Конституції Пилипа Орлика. Про це голова держави заявив під час урочистого засідання Верховної Ради з нагоди Дня Конституції.

«Національний архів Швеції передав Україні три копії Конституції Пилипа Орлика. Одна вже з ранку була виставлена у фойє Верховної Ради. Друга буде перебувати в Офісі президента. Третя — в Конституційному суді після його оновлення і перезавантаження. До тридцятої річниці Незалежності України вперше за 311 років в Україну потрапить оригінал Конституції Пилипа Орлика», — заявив голова держави.

Україна отримала копії Конституції Пилипа Орлика. Оригінал привезуть на День незалежності - Зеленський

Зеленський зазначив, що оригінал Конституції, а також булаву гетьманів Пилипа Орлика та Івана Мазепи всі бажаючі зможуть побачити в Софіївському Собор.

Маючи нагоду, Президент з трибуни подякував шведським партнерам, та враховуючи Євро-2020, назвав країну “великим другом”.

“З цієї високої трибуни хочу ще раз подякувати нашим шведським партнерам. За останній місяць, враховуючи Євро-2020, Швеція вже вдруге показує, що є нашим великим другом. Ми віримо, що і завтра вона, втретє, покаже як сильно любить Україну. Насправді, я пожартував, я усім бажаю завтра успіху, і нехай переможе сильніший, але хто сильніший — ми з вами знаємо”, — додав Зеленський.

У понеділок, під час урочистого засідання Верховної Ради Президент Володимир Зеленський заявив про внесення на розгляд Верховної Ради законопроекту про великий Державний Герб України.Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *