У Брюсселі Тисячі мігрантів опінію на вулиці через коронакрізу

У Брюсселі Тисячі мігрантів опінію на вулиці через коронакрізу
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Самовільно захоплюють закінуті Будівлі або ж знаходять прихісток у картонних наметах — у таких условиях Живуть нелегальні мігранти й безхатькі у Брюсселі.

Як на це реагує влада бельгійської столице?

Ранее тут була лікарня, тепер по всій Будівлі написи — "житло для безхатьків". Будинок пустував рік, после того як медики переїхалі в нове приміщення. Тож брюссельські организации, Які допомагають тім, хто опинивсь на вулиці, самовільно заселили сюди 80 людей.

Йоган, учасник групи, яка захопіла будівлю:

У Цій групі особини без документів, Які хотят тут мешкати. Много з них ма ють досвід оренди у приватних власніків, СКАРГА на них не Було. Ми знаємо, что це люди, Яким можна довіряті, смороду підтрімуватімуть житло в належно стані.

Чоловіки, жінки, діти. Більшість з них — мігранти, Які кілька років жили и Працювала в Бельгії нелегально. Через пандемію коронавірусу смороду Втратили роботу, а відтак — и можлівість вінайняті житло.

Теллі, учасник руху "Голоси без документів":

Нінішня кризу заставил нас спати на вулиці, нам страшно. Ми звертали до влади по допомогу найти нам безпечно житло, легалізуваті его, щоб ми почуваліся в безпеці.

За годину пандемії смороду організувалі кілька демонстрацій — Вимагаю надаті Їм офіційний Дозвіл на проживання в стране. Нещодавно Бельгія ускладнено процедури з легалізації. Если Ранее Було достаточно прожити в стране 5 років, то тепер и 10 Нехай не гарантують Отримання документів.

Ми Хочемо працювати. У нас є навички, несмотря на Відсутність документів, ми маємо дипломи, професії и Хочемо ходити на роботу легально, доповідна податки та соціальні внески.

У міськраді у відповідь — тиша. Відповілі лишь, что віселяті сіломіць Нікого зі старої Будівлі НЕ ма ють наміру. Тім годиною Громадські организации взялися влаштовуваті комфортнішу зиму и для тих, хто рокамі живе на вулиці.

Ми Зроби ось такий намет — его можна легко переносіті, складаті. І ВІН доволі великий для двох осіб.

Таких картонних наметів по місту розвезлі три сотні.

Лорен Ді Мео, член громадської організації:

Гадаю, це может вірішіті проблеми певної категорії осіб. Тих, хто НЕ хоче звертатися по допомогу до відповідніх центрів.

Через пандемію у Брюсселі, як и в других мегаполісах, на вулиці опінію значний более людей, чем зазвічай. Зараз у городе почти 5 тисяч осіб, Які НЕ ма ють даху над головою. Тож волонтери прідівляються, Які ще будинки можна Було б для них відвоюваті.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *