Чи прижилося в Україні Різдво по-європейськи

Чи прижилося в Україні Різдво по-європейськи
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

У це місто у святкові дні їдуть туристи и з України, и з других стран. Даже несмотря на коронавірус. Різдвяний Львів! Місто, де поєднуються Різні традиції, и де панує особлива святкова атмосфера.

Борошно, вода и картопля. Трівають останні Приготування перед особливо вечерею.

Цього року ми Із сім'єю вірішілі святкувати Вперше католицьке Різдво. Звичайно, це має буті святково. Різдвяна вечеря. Головного умів — це пісні страви. Одна з них — вареники, ми Із сином їх вже наліпілі. Це вареники Із картоплею. — Так Павло, наліпілі?

Перед вечерею обов'язкова молитва. А далі — голова різдвяна страва — кутя. Ее по черзі куштують усі Гості за Святкова столом.

Уже ніні, зранку Львів'яни йдут до храму. У катедральному Соборі у центрі міста молитвою згадують народження Христа.

Софія Дмитрівна, жителька Львова:

Свято — и ми Нічого НЕ робимо в родіні. Я не роблю Нічого, то є Різдво и святки своє шостого числа, и вчора, и ніні, тому что я не хочу втратіті свои звичаї. А то свято є справжнє, по цілому мире и ми маємо дотримуватись. То не є ні польське, ні руське — нічіє.

Про свято у городе нагадує и Різдвяна шопка, якові традіційно ВСТАНОВИВ біля Ратуші. Двометрові дерев'яні скульптури, розмальовані вручну. І Львів'яни, и туристи кажуть, сегодня Львів Особливе.

Ірина, туристка з Миколаєва:

Хотілося Побачити, як у Львові святкують Різдво, Побачити Різдвяний настрій, Показати дітям, що це таке.

Анастасія, туристка з Миколаєва:

Тут усе таке гарне. Усе тут Новорічне таке. Тут более прикрас, чем у Николаеве и усе тут таке Святкове.

За всьому місту лунають колядки: співають різдвяніх пісень даже у пабах та кафе — заманюють відвідувачів колядками та ароматами смаколіків. А на ярмарок — вибір на будь-який смак та гаманець.

Мирослава Назаревич, продавчиня:

Ковбаски, гаряченького картопелька селянська, free. Дуже смачні квашенина, овочі на мангалі — дуже все смачно. Напої: какао, чай. — Щось Різдвяне є? — Різдвяний пунш, ВІН такий: з яблуком, з медом, з корицею — дуже смачно.

Усе приготовлено з душею, — кажуть туристи з Беларуси.

Олександр Старіківіч, турист Із Беларуси:

Львів — дуже гарне місто, ми тут були у серпні, и Ранее, но в серпні мені сподобалось особливо. І так сталося з питань комерційної торгівлі причин, что вірішілі дуже Швидко зібратіся и снова приїхати сюди.

Перехожих звеселяють у центрі міста й Миколай и з Санта:

Друзі, вітаю вас зі святами, щасливого Різдва вам! Щастя, здоров'я у прийдешнього нового году всім! І всегда мати гарний настрій!

З Різдвом Христовим католицьким, з Новим роком, та з наступаючим Різдвом Христовим православних! Хай щастить!

Єдине чого НЕ вістачає — снігу та морозу. Втім, це НЕ засмучує, бо настрій таки — Святковий.

Від сегодня во Львове розпочінається особлива різдвяна програма. гостям та місцевім жителям предлагают різноманітні святкові вистави — як на вулиця міста, так и в театрах. Те ж різдвяно-новорічний настрій гарантованого.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *