Що їли перед виверженням Везувію в Помпеях: нове відкриття археологів, фото

Що їли перед виверженням Везувію в Помпеях: нове відкриття археологів, фото
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Під час археологічних розкопок у давньоримському місті Помпеї, який був зруйнований в 79 році н.е. виверженням вулкана Везувій, вчені виявили торгове місце, де збереглися залишки їжі. Раніше вченим не вдавалося ідентифікувати яку продають тут їжу.

Про це повідомив директор археологічного парку "Помпеї" Массімо Озанна в ефірі телеканалу Rainews2

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA
4.

За всю історію розкопок в місті знайшли близько 80 таких закладів. Однак, виявлений "кіоск" з вуличною їжею особливий, тому що вченим вдалося відновити їжу, яку там продавали. Крім того, на прилавку збереглися чудово збереглися фрески, за якими також можна здогадатися, яку їжу тут пропонували відвідувачам.

За словами Массімо Озані, нова знахідка дозволяє дізнатися, якій їжі віддавали перевагу стародавні римляни. Виявилося, що в багато рибні страви місцеві кухарі додавали різні види м'яса.

"Потрібно розуміти, що такі заклади відвідували в основному прості люди, а не знати, якою до столу подавалися складні страви", — зауважив при цьому він.

Зоологи, які задіяні на розкопках, ідентифікували тушки качок, кістки свиней, овець і кіз, а також птахів і равликів. Біоматеріал добре зберігся під товстим шаром лави.

Як повідомляв "Апостроф", раніше і зраільскіе археологи точно відтворили покриття підлоги стародавнього храму в Єрусалимі , за яким понад 2 тисяч років тому ходив Ісус Христос.

Джерело


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *