Щедрий автопарк: в Україні чиновники Придбай елітні автівки на 1,5 млрд гривень

Щедрий автопарк: в Україні чиновники Придбай елітні автівки на 1,5 млрд гривень
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Несмотря на важкий для України рік, чиновники не гребувалі комфортом и забезпечен собі люксовий автівкамі — витрати півтора мільярда бюджетних гривень! На кого розщедрился держава?

Пандемія пандемією, а про себе не забули! 1,5 мільярда гривень на новенькі автівки. Саме Стільки цього року держава витрат на закупівлю 2 852 автомобілів для своих структур, — сообщает Dozorro. І ця сума даже перевіщіла витрати держави на апарати штучної вентиляції легень! Найбільше Замовник цікавіліся машинами у вересні — Жовтні.

Тарас Загородній, політичний експерт:

Я не виключаю, що багато машин можна було просто відремонтувати, а не закуповувати нові. Це раз, але у нас проблема знову ж з корупцією в країні. У нас люблять купувати щось нове.

Тож на кого держава "розщедрился" найбільше? Лідер із закупівель — Міністерство внутрішніх справ. Найбільшу Кількість авто Придбай для Нацполіції. Купили 748 спеціалізованіх машин з Додатковий обладнанням. І витрати на це 369 миллионов гривень. Усі ЦІ авто Придбай в одного постачальника.

Тарас Загородній, політичний експерт:

В основному це були машини на силові органи. В принципі пріоритети нашої держави зрозумілі — силові органи повинні їздити на хороших машинах, отримувати підвищені зарплати, виходячи з бюджету. Тому що — щоб захищали владу від незадоволеного народу.

Друге місце за Держприкордонслужби. Ее автопарк поповнівся на 60 автомобілів, а це — 39 миллионов гривень.

І замікає трійку лідерів "Укравтодор". Для себе дорожні обласні служби Придбай 44 авто. Витрати почти 37 миллионов гривень. При чому полюбляють в автодорі машини преміум-класу. Альо после суспільного резонансу — частина закупівель булу скасована. Однако даже несмотря на це, значний часть дорогих автомобілів усе-таки купили.

Тарас Загородній, політичний експерт:

Дивно для нашої країни, яка і так не найбагатша, але ми можемо собі дозволити постійно оновлювати техніку, купувати нову техніку, яка, до речі, в більшості своїй імпортна. Тобто, ми годуємо інші країни.

Такоже 14 автомобілів бізнес-класу дісталось управлінню справами апарату Верховної Ради України. Ну і все-таки подбалі про медіків, Які Працюють у сільській місцевості. Їм купили понад 200 службових автівок марки Renault.

Чи можна Було избежать таких витрат цього важка року й обмежітісь ремонтом тієї техніки, что Вже є? Експерт певні — так. Альо ж ми знаємо, что українські чиновники на Собі економіті НЕ звіклі.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *