Цим знакам Зодіаку найважче дається особисте щастя

Цим знакам Зодіаку найважче дається особисте щастя
Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Кожному з нас зірки подарували різні риси характеру, тому і в стосунках ми різні. Хтось більше любить партнера, ну а хтось — себе. Всім представникам зодіакального кола зірки визначили персональну дорогу, що веде до любові.

Чи не збитися з курсу можна шляхом спочатку правильного ставлення до світлого почуття, пише lamp .

Рейтинг Знаків Зодіаку, яким найважче дається особисте щастя, відкриє перед вами карти.

1 місце — Скорпіон

Скорпіон — один із самих божевільних і зірваних з петель Знаків, коли справа доходить до серйозних стосунків. Скорпіони підступні, тому що вміло маскують свою темну сторону гумором і турботою, і нещасні в любові вони з цієї ж причини. Не здумайте повірити в їхню гру. Поки інші Знаки усіма силами намагатимуться налагодити любовний союз, залатати всі тріщини, Скорпіони мовчки почнуть діяти в своїх інтересах. Вони навіть наймуть детектива, який стане стежити за вами, щоб потім надати всі свої зібрані докази проти вас.

Вони вважають, що холодність у відносинах — тільки ваша вина. Згідно астрології, Скорпіони все ж здатні любити, але лише один раз у своєму житті. Потім їх розбите серце доведеться збирати по осколочкі, якщо, звичайно, вони вам це дозволять.

2 місце — Близнюки

Близнюкам дісталося друге місце в списку нещасних відносин, тому що вони відчувають себе втраченими, навіть перебуваючи поруч з коханою людиною. Для них любов — це свого роду лотерея, а улюблене заняття — постійно перекидати відповідальність на плечі партнера, щоб той замість них розібрався в усьому, особливо в їх власних почуттях. Вони найчастіше тримаються за любов тому, що просто бояться самотності.

Близнюки — божевільні партнери, тому що постійно схильні до суперечностей, підозрами й підозріливості. Ось вони вас люблять, а ось вже ненавидять через, незрозумілою навіть їм. Мало у кого вистачає нервів витримати Близнюка. Це правда героїчний подвиг.

3 місце — Діва

Діва входить в список Знаків, яким важко утримати любов, тому що представники цього сузір'я — не ті, за кого себе видають. Від таких людей, як Діви, в стосунках можна очікувати все, що завгодно. Холодність, з якої вони належать до партнера, не додає їм зірочок. Однак це тільки маска: всередині типових Дів киплять неабиякі пристрасті, параноїдальні думки і вибуховий темперамент.

Діви в любові — це наглядачі і аналітики, за ними потрібен жорсткий контроль. Якщо у ваших стосунках з представником цього Знака панує мир і спокій, будьте впевнені — вам це здається. В голові Дев завжди крутиться ірраціональні думки, які раптово збираються в логічний ланцюжок і вивалюються на вас.

4 місце — Риби

Риби мають понад-здатністю драматизувати буквально будь-яку дрібницю, надаючи їй роль вселенської катастрофи. Якщо вам до душі театр одне актора, то ласкаво просимо в обійми Риб. Романтична і тонка організація душі з труднощами перетравлює весь шквал емоцій закоханого водного Знака.

Риби з тих людей, які пишуть вірші, надсилають милі смски, включають романтичну музику, співають оди і полум'яно визнаються в своїх почуттях. Але казка триватиме рівно до першого з'ясування відносин. Це буде їм біль, яку пізніше вони неодмінно висловлять в прекрасний предмет мистецтва або непідробний гнів.

5 місце — Рак

Раки розганяються від безтурботності до безумства за секунду, тому що переповнені думками і емоціями, які діють гірше будь-яких негативних програмами. Вся справа в тому, що Раки свято вірять в любов на все життя і несуть на своїх плечах борг перед родиною. Вступаючи в шлюб, вони дають обітницю розсудливості, змінюючи лише власним принципам, що робить їх нещасними.

Раки — самий емоційний Знак Зодіаку, в них сильна потреба в сім'ї, стосунках, відданості, партнерство і гармонії. Але їм складніше інших будувати міцні почуття, оскільки Раками править невпевненість в собі, що робить їх уразливими перед будь-якими труднощами. Ні, звичайно, їх союз може і не розпастися, ось тільки щастя в такій сім'ї навряд чи можна знайти.

6 місце — Лев

З Львів виходять самі розлючені колишні, тому що ніхто не може кинути Льва. Їх королівська велич і сильне его заважає любити когось окрім себе самих. Здобувши супутника, вони впевнені, що це назавжди і піти від них неможливо ні в якому разі. Іншими словами, вступаючи в стосунки зі Львом, будьте готові, що вам доведеться миритися з його слабостями і пороками.

Їм життєво необхідно, щоб ними захоплювалися, щоб вони прикрашали як вас, так і всю родину. Цей Знак щедрий і може дати багато коханій людині, але на першому місці у нього завжди будуть стояти власні потреби. Тому в поведінці Львів часто прослизають елементи тиранії і егоїзму. Тим самим, самі того не помічаючи, вони підштовхують кохану людину на вирішальний крок, який буде не на їхню користь.

7 місце — Водолій

Зберегти любов Водоліям, як виявилося, досить складно. Вони роблять навіжені вчинки, йдуть наперекір встановленим правилам, переступають межі дозволеного, що додає їм певного шарму. Однак в корені такої поведінки лежать дуже крихкі емоції, сильна вразливість і вразливість.

Водолій — волелюбний Знак, який навряд чи зможе витримати серйозні відносини тривалий час. Їм простіше пустити енергію в інше русло, ніж вилити вам свою душу. Саме ця нездатність висловити емоції і показати справжні почуття частіше за все призводить до розриву, після якого Водолій тривалий час заліковує рани, а потім починає нові відносини, збираючись на чергове ходіння по колу

8 місце — Ваги

Ваги — найромантичніший Знак, який залишається таким навіть після гучного розриву, зради і зрад. Вони прекрасно знають про те, що зможуть відшукати любов знову, а з вами їм було просто не по дорозі. Еталони духовності і гармонії в рідкісних випадках вирішуються на зміну декорацій. Уміння зберігати баланс у всьому дуже допомагає їм будувати щасливі відносини.

Однак нерідко марнославство бере гору. Представники Терезів можуть показати себе з іншого, не самою упереджено боку, особливо якщо ви зрадите їхню довіру. Випросити другий шанс у них складно, навіть повзаючи на колінах. Вони прощаються раз і назавжди, обрубуючи всі зв'язки і викреслюючи вас зі свого життя.

9 місце — Козеріг

Козероги — в першу чергу особистості самоорганізовані і зацікавлені в особистому успіху. На першому місці у них стоїть матеріальна незалежність, а потім вже вся ця бутафорія з почуттями. Тому, поки вони не досягнуть свого Олімпу успіху, очікувати від них полум'яних і романтичних подвигів — марна справа.

Звичайно, Козерогам, як і всім людям, важлива підтримка, але лише в тому випадку, якщо ви не заважає йому під ногами. Врешті-решт вони сприймуть відносини, які дали тріщину, як цінний досвід і віддадуть перевагу на цій ноті розлучитися, ніж будувати по крупицях те, що розпалося. Вони стримані, холодні, але дуже надійні люди.

10 місце — Телець

Знак, який представляє стихію Землі, настільки п'яний мріями про міцну сім'ю, стабільності і взаємовиручку, що часто не помічає розладів у відносинах. Втім, Тельцям це абсолютно не заважає бути щасливими в коханні. Такі люди звикли діяти самостійно, не рахуючись з думкою коханої людини. Зате вони дуже віддані, ніжні і турботливі, що перекриває їх підвищену ініціативність.

Тельці — ревнивці, готові битися за своє щастя, щоб потім оточити свого партнера любов'ю і турботою. Ось тільки в разі, якщо ви обдурите їхню довіру, шляху назад вже не буде. Звичайно, вони пробачать багато, але нічого не забудуть.

11 місце — Стрілець

Стрільці мають корисної здатністю — вони вміють жити миттю, тому спокійно приймають зміни. Такі люди заражають своїм оптимізмом, підвищуючи настрій партнера. Навіть в самій безвихідній ситуації, коли почуття знаходяться під загрозою, Стрільці зуміють знайти лазівку і все виправити в ім'я щастя.

Однак цей критичний і раціональний Знак може поранити кохану людину без видимих на те причин. Повірте, Стрільці ніколи не відчують гострий укол совісті, ображаючи вас, — вони просто цього не помічають. Вони люблять і цінують динаміку у відносинах, тому, вступаючи в любовний союз зі Стрільцем, подумайте кілька разів, чи будете ви готові спільно підкорювати вершини, постійно рости і ставати краще.

12 місце — Овен

У відносинах Овен — самий пристрасний і ніжний Знак. Якщо вони вирішили любити, то, повірте, підуть до кінця. У родині всіма силами намагаються зберегти романтичну ауру, а значить, подарунки і сюрпризи вам забезпечені. Овни люблять дивувати, особливо якщо ви вмієте розпалювати їх почуття. Про свої бажання говорять прямо, грубо, місцями навіть брудно. Гарячий і привабливий Знак про свої пристрасті мовчати не буде, тому доведеться змиритися. Зате запалюють і захоплюють за собою з першого погляду, перекриваючи всі шляхи назад.

Найчастіше таким людям нескладно зберегти любов, тому що вони постійно додають в союз нові і яскраві почуття. Ось тільки надмірна ініціатива і опіка ставить палиці в колеса. Імпульсивні Овни можуть так загратися, що випадково залишать партнера на других ролях, а це вже привнесе розлад у відносини. Але це лише їхня маленька провину. Бути з Овном — значить, завжди бути насторожі, перетягуючи ковдру на свою половину ліжка.

Пам'ятайте, що приналежність до того чи іншого Знаку не робить нас нещасними — з темпераментом під силу впоратися кожному. Всі проблеми у взаєминах беруть початок в наших думках, потім — в словах і, нарешті, у вчинках. Щоб бути щасливим, достатньо змінити своє мислення. Вірте в краще. Ми бажаємо вам міцних почуттів, будьте щасливі.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - SVODKA.COM.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *